Proje ortaklarımızreferanslarımız

Anreva Gayrimenkul

www.anreva.com.tr


Aremas Real Estate Merketing Services

www.aremas.net/


Impo İmar Aş

www.impoimar.com//

Türkiye'nin farklı bölgelerinde her ölçekte imar planları yapabilen ve projeler geliştiren İmpo İmar, geniş ölçekli kentsel dönüşüm ve çevre projelerden özgün butik projelere kadar her alanda yetkinliğini ve güvenilirliğini ispatlamış bir kurumdur.


Reidin

www.reidin.com/tr-AE


Dikmen İnşaat

www.dikmeninsaat.com.tr


Platin Group A.Ş.

Platin Group A.Ş. olarak A+ Yapı üretim teknolojileri ile residence, konak, villa, flat ofis ve plaza üretimlerimizde kullanıcı talep ve beklentilerini, kamuoyu bölgesel anketlerini ve tüketicilerimizin özel mimari taleplerini göz önünde bulundurarak kişiye özel profesyonel çözümler üretmekteyiz. Amacımız İthal ve yerli üst düzey yapı ürünleri ile dayanım ve kalite de ülkemizde ilklere her zaman öncülük eden projeler üretmek.

www.platingroup.com.tr


IVA

Yaratıcı fikirleri tasarım anlayışıyla bütünleştiren, yeni trendler ve inovatif gelişmelere açık, özgün mekanlar inşa eden İVA Yapı; gayrimenkul sektöründe uzmanlaşmış, konut ve ticari gayrimenkul odaklı geliştirme ve yatırım şirketidir.

www.iva.com.tr


Denge İnşaat Mimarlık

Alanında uzman mimar ve mühendislerden oluşan dinamik ekibimiz, mutlu bireylerin yaşadığı yaşam alanları inşa etmeyi hedefler.Konut İnşaatı, Renovasyon & Rekonstrüksiyon, Betonarme ve İnce Yapı, İçmimari ve Uygulama gibi hizmetler veren Denge Mimarlık İnşaat ekibi, farklı uzmanlık alanlarına ayrılmış olan yapısı ile müşterilerine satış ve proje aşamaları ile satış sonrası aşamasında da en iyi hizmeti sunacak şekilde organize olmuştur.

www.dengeinsaat.com


DÖVEÇ CONSTRUCTION

Döveç Construction is one of the few companies to have a First Class Construction Building Licence from the Northern Cypriot Government.

DÖVEÇ CONSTRUCTION is one of the leading and most successful construction companies on the island. The company was established in 1989 and since then has built up a remarkable reputation for quality construction, innovative ideas, excellent after sale management and honest customer care. .

www.dovecconstruction.com


Osmanlı Park

1969 yılında kurulan Çakıroğlu Metal günümüzde Çakıroğlu italat ihracat metal sanç tic. aş. ve Çakıroğlu demir çelik sanayi ve ticaret aş. firmalarıyla öncülük görevini başarı ile devam ettirmektedir.

www.osmanlipark.com.tr


Mimar

Gülnihal Ertuğrul / İzmir

Teknik lise alt yapı bölümünü seçtiği için mimar olduğunda, tasarım alanında kariyer yapıp karizma takılmak yerine, fabrika, baraj, otoyol ve metro projelerinde çalışıp, çizim yapmadan, yapılan projeleri kontrol edip, denetleyen biridir. Yıldız Teknik Üniversitesinden mezundur.

Bina yenileme projeleri ile boş vakitlerini değerlendirmektedir.

www.gulnihalertugrul.com


Sanat danışmanı

Nilgün Yüksel

1999 yılında Ege Üniversitesi Sanat Tarihi bölümünden mezun oldu. 2002 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü Batı Sanatı ve Çağdaş Sanat alanında yüksek lisansını tamamladı. 2011’de YTÜ Sanat Tasarım Fakültesinde doktoraya başladı. Tombak, Genç Sanat, Türkiye’de Sanat, rh+sanart dergilerinde yazı işleri ve editörlük görevlerinde bulundu. Tombak dergisinde Osmanlıca metin çevirisi yaptı. Türkiye’de sanat ve rh+sanart dergilerinde güncel sergiler üzerine düzenli eleştiriler yazdı. Sanat ve diğer disiplinler, müze ve sanatsal oluşumlar üzerine özel dosyalar hazırladı. Plastik sanatlar alanında jüri üyelikleri ve danışmanlık yaptı. Sanatçılar üzerine monografik kitaplar kaleme aldı. 2010 yılında Çağla Cabaoğlu Galeri işbirliğiyle Şangay Uluslararası sanat fuarına gidecek serginini küratörlüğünü yaptı. 201-2012 yılları arasında yönetmen Semih Kırmemiş ile Bedri Rahmi Eyüboğlu belgesel filmini yaptı. 2014 yılında sanat öğrencilerine burs sağlamak amacıyla üzerinde dört yıl çalıştığı, “Sanat Objesi Olarak Sanatçı” adlı proje sergisini hayata geçirdi. Bugüne kadar plastik sanatlar alanında 300’ün üzerinde makale kaleme aldı. Türk ve yabancı sanatçılara özel kataloglar yazdı.

AICA (uluslar arası sanat eleştirmenleri derneği) Türkiye Şubesi üyesidir.

www.nilgunyuksel.net


Sura Hotels

Sura Hotels & Tourism Group

Sura Hotels & Tourism Group is a leading and growing group of hotels which invests in not only tourism but in the Historical Peninsula. We know the value of this precious piece of land we would like to honour it with our investments.

www.surahotels.com


Beyaz Gayrimenkul

1972 yılında, Ali Beyaz, Muammer Beyaz ve Nizamettin Beyaz öncülüğünde kurulan Beyaz İnşaat Ticaret A.Ş., 42 yıldır dünya standartlarında kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonu ile yeni yaşam alanları oluşturmaya devam etmektedir.

www.beyazgayrimenkul.com.tr

Ekolik Digital Services

Web yazılım ve tasarım

Ekolik 1995 yılından beri dijital işlerle uğraşıyor. Siyah beyaz ekranlardan beri bilgisayar başında iş geliştiriyor. 1998 yılında internet dünyasının gelişmeye başlaması ile internet platformu üzerinde geliştirme yapmaya başlayan Ekolik, 2000'den itibaren ise tamamen internet alt yapıları üzerine eğilmiş ve projeler geliştirmeye başlamıştır.

www.ekolik.com


Kırtasiyen

Kırtasiyen olarak size karlı yatırımın kapılarını aralıyor, teknolojik ve kurumsal alt yapısı ile profesyonel hizmet veriyoruz. Tüm Türkiye'deki franchise fırsatları için hemen başvurun, avantajlardan yararlanın.

www.kirtasiyen.com/


Döviz kurları


Deprecated: Non-static method modShCurrencyConverterHelper::getContent() should not be called statically in /home/2/i/irongyo/www/modules/mod_shcurrencyconverter/mod_shcurrencyconverter.php on line 16

Mostly Cloudy

13°C

istanbul

Mostly Cloudy

Humidity: 67%

Wind: 20.92 km/h

  • 11 Apr 2016

    Cloudy 13°C 8°C

  • 12 Apr 2016

    Light Rain 16°C 8°C